Про нас

Спеціалісти


Відділення


Фотогалерея


Онкологічне відділення: досвід та професіоналізм на варті жіночого здоров’я

Київський міський клінічний онкологічний центр — це профільна установа з багатьма спеціалізованими відділеннями. Одне з них онкогінекологічне відділення, що проводить діагностику та лікування онкозахворювань, передракових станів та доброякісних пухлин жіночої репродуктивної системи на різних стадіях розвитку. Фахівці онкогінекологи використовують найсучасніші методи та призначають терапію відповідно до всіх міжнародних стандартів та протоколів.

Особливості відділення онкогінекології

Гінекологічне відділення онкологічного центру у м. Києві функціонує з 1947 р. З початку свого існування воно було спрямоване на надання комплексної допомоги та кваліфікованих послуг жінкам, які зіткнулися з онкологією статевої сфери.

Фахівці відділення знаходяться у тісній взаємодії із суміжними онкологічними службами, що містить онкологічний центр на Верховинній, зокрема і з відділенням хіміотерапії та променевої терапії, фахівцями онкологами інших напрямків. Завдяки такому підходу пацієнтки відділення одержують високотехнологічну медичну допомогу, яка відповідає найсучаснішим стандартам лікування злоякісних хвороб.

Співробітники відділення онкогінекології

Київський міський онкологічний центр Гінекологія — це відділення, що зібрало великий штат висококваліфікованих співробітників з неабияким досвідом роботи. Очолює його  кандидат медичних наук Манжура Олена Петрівна, яка також є лікарем вищої категорії та головним спеціалістом з онкогінекології у м. Києві з 2003 р. Манжура О.П. – доцент кафедри національного університету охорони здоров’я України ім. П.Л. Шупика, а також чинний член європейської спільноти онкогінекологів.

У її команді працюють заслужені фахівці, які регулярно підвищують свій рівень кваліфікації, знайомляться з найновішими методами лікування онкологічних захворювань жіночої статевої сфери та вміло використовують їх на практиці.

Коли звертаються в онкогінекологічне відділення: показання та спектр послуг

Жінки можуть звернутися до онкогінекологічного відділення Київського міського клінічного онкологічного центру для:

 • скрупульозної діагностики пухлинних процесів у яєчниках, придатках, матці чи шийці матки на різних стадіях розвитку за допомогою сучасних методів дослідження;
 • профілактичної терапії передракових станів для запобігання прогресу таких хвороб до раку;
 • хірургічного або консервативного лікування різних пухлинних захворювань, що вражають жіночу репродуктивну систему;
 • реабілітації після різних видів лікування гінекологічних онкологічних хвороб.

Співробітники центру нагадують, що кожній жінці потрібні профілактичні візити до лікаря навіть при відсутності будь-яких тривожних симптомів. Краще пройти профілактичний огляд у поліклініці один-два рази на рік та бути впевненою у своїм здоров’я, ніж опинитися на лікарняному ліжку з онкологією на останніх стадіях розвитку, що дає метастази та не піддається лікуванню.

Особливості лікування в онкогінекологічному центрі

План лікування для кожної пацієнтки центру розробляється виключно в індивідуальному порядку, в цьому процесі беруть участь не лише онкогінекологи, а й спеціалісти суміжних спеціалізацій (зокрема. урологи, хіміотерапевти, радіологи, хірурги та ін.).

Лікування, яке надає онкоцентр гінекологія, має кілька особливостей та переваг для пацієнтів, серед яких:

 • застосування сучасних методів діагностики, серед яких кольпоскопія, а також гістероскопія, діагностична лапароскопія, біопсія, онкогенетичні аналізи та ін.;
 • використання малоінвазивних методик (якщо є можливість) для видалення новоутворень у яєчниках, матці або шийці матки (зокрема. радіохвильовий метод, лапароскопія та інші органозберігаючі хірургічні втручання), які не залишають шрамів на тілі та гарантують швидке відновлення;
 • висококваліфіковане виконання різних лапаротомічних втручань;
 • консервативна терапія з використанням лікарських протипухлинних засобів останнього покоління;
 • рання діагностика передракових станів, динамічне спостереження за ними та своєчасна терапія;
 •  унікальне неінвазивне лікування міом матки та ендометріозу суперсучасним методом HiFu.
 • комплексне реабілітаційне лікування, план якого складається з урахуванням виду проведеної терапії, її термінів, ступеня складності, а також особливостей фізичного та психоемоційного стану пацієнтки.

Київський онкологічний центр — це великий багатопрофільний заклад, а фахівці Відділення онкогінекології є найдосвідченішими онкогінекологами, що мають не лише спеціалізовані знання, а й чималий досвід. Завдяки професійному підходу та чудовому оснащенню клініки всі пацієнти отримують максимальні шанси на успішне одужання та реабілітацію.

Обсуждение закрыто.