Малоінвазивні методи хірургічних операцій

Сьогодні поговоримо про лапароскопічні операції у нашому гінекологічному відділенні та коротко про історію. Гінекологічне відділення КИївського міського онкоцентру розташоване на 9 поверсі та має багаторічну історію та досвід. Більше ніж 60 років!!! займається діагностикою та лікуванням злоякісних новоутворень та передпухлинних захворювань жіночих статевих огранів. У нашому відділенні працювала всесвітньо відома Євгенія Вікторівна Коханевіч, Мотрьона Порфіріївна Клеветенко і тому професійна школа у гінекологічному відділенні КМКОЦ на дуже високому рівні. Саме тому шорічно на базі відділення навчається близько 25 інтернів та клін.ординаторів, 100 студентів. Щорічно у відділенні проводиться близько тисячі лікувальних процедур.
Оперативні втручання проводяться висококваліфікованими спеціалістами, як традиційними, так і малоінвазивними методами- лапароскопія, гістероскопія, забезпечуючи якісний результат та швидке відновлення (fast track).
На протязі тривалого часу у відділенні використовується метод лапароскопії. Він дозволяє виконувати хірургічні втручання, які не потребують великих розрізів черевної порожнини. В ході лапароскопічної операції робляться невеликі отвори (5-10 мм) в області пупка, після чого черевну порожнину наповнюють вуглекислим газом для створення оперативного простору. (Після закінчення процедури газ виводиться назовні). Далі хірург вводить в черевну порожнину лапароскоп (оптичний пристрій), за допомогою якого і здійснюється огляд органів і контроль за проведенням маніпуляцій. Через кілька додаткових проколів передньої черевної стінки в порожнину вводяться різні маніпулятори, за допомогою яких можна провести видалення органу, накласти шви, здійснити коагуляцію.
Дякуємо керівництву за підтримку!
#лапароскопічні_операції#лапароскопічна_гінекологія#онкогінеколог#лікування_раку_яєчників#лікування_раку_матки#лікування_раку_шийки_матки#онкоцентр#Коханевич_Е_В#Клеветенко_М_П

Закладка Постоянная ссылка.

Обсуждение закрыто.